FKS Vítězná - Úvodní stránka

Bago 30.4.

Email Tisk PDF

Jako hlavní program pálení čarodějnic proběhlo naše další bago:

Žlutí: Klepač, Baťa, Kareš, Včeliš st. Černota

Modří: Hauser, Čechovič P., Pohořelý ml., Hruška, Přiklopil,

Vyhráli modří.

Aktualizováno Neděle, 07 Květen 2017 22:46

Bago 23.4.

Email Tisk PDF

V neděli , v aprílovém počasí ,na těžkém terénu se nás opět sešlo poměrně dost:

žlutí : Bednář, Pavlis, Klepač, Ježek P., Včeliš st., Kareš,Přiklopil

Modří: Hauser, Vladeka, Baťa, Pohořelý ml., Sýkora, Včeliš ml.

Neplatící divák : Pohořelý st.

Vyhráli žlutí.

Aktualizováno Neděle, 07 Květen 2017 22:47

Půlmaroton KUKS výsledky

Email Tisk PDF

Naši borci dokončili !!!!

Patrik Čechovič - 2 h  : 14 m  : 23 s

Jan Černota - 2 h : 20 m  : 49 s

Ve velké úctě gratulujeme !!!!!

výsledky na: www.sport-baze.cz

Aktualizováno Pondělí, 24 Duben 2017 07:05

Cyklovýlet -JEDEME FANDIT !!!

Email Tisk PDF

V sobotu proběhl cyklovýlet FKS za účelem podpory našich borců (Honzy a Patrika) při jejich půlmaratonů a za poznáním našeho kraje. Vyrazili jsme přesně v 11,00 hod od benzinky v DK a po svižné jízdě dorazili na první divácké místo na trati půlmaratonu . Čekali jsme u Betléma, na vrcholu kopce, asi na 3. km, mezi davy diváků. Brzy přiběhl Patrik a s úsměvem na tváří zapózoval fotografům a zmizel v prachu, tempo měl slušné a výraz v obličeji poměrně příčetný. Brzy po něm se objevil Honza a kromě úsměvu nám sdělil i jméno kopce - " To je Kurva kopec" . Tak jsme se z kopce Kurva přesunuli dále, asi na 8. km trati . Patrik jako obvykle pouze zapózoval a zase zmizel v prachu , kousek za ním se objevil Honza a tentokrát nám prozradil i jméno jednoho z účastníků - "Jakej má Kurva náskok ? " Jelikož jsme nevěděli o koho jde tak jsme jen křičeli HURA a SLAVA !!!! Naši borci vypadali v poho , nepotřebovali  připravené povolené ani nepovolené přípravky, takže jsme je zanechali jejich osudu a pokračovali v plánované trase.(Doufáme , že o průběhu závodu se dozvíme více později). Brzy jsme dorazili na golfové hřiště Nová Amerika , bohužel z plánované partičky golfu sešlo , jelikož hřiště je zavřené a chátrá. (to jsem zvědav co budeme dělat v létě). Velice rychle jsme potom dojeli do Jaroměře , kde jsme se posilnili vynikajícím hambáčem ve stánku před šraňky. Poté jsme po hradbách objeli historické město Josefov kde jsme obdivovali kolik těžké , důmyslné a přitom zbytečné práce věnovali naši předkové stavbě pevnosti , kterou pak všechna vojska obešla. Protože tachometry ukazovaly 30 km vyrazili jsme zpět . V tu chvíli jsme pochopili proč jsme zatím jeli tak lehce - vítr jsme měli v zádech , nyní nás čekalo 30 km proti větru, vichru , vichřici a i ti zkušenější z nás tvrdili , že horších 30km ještě nejeli. Z cesty si pamatujeme jen vítr v ksichtě a neskutečnou dřinu , takže když jsme po trase Jaroměř- Krabčice-Bukovina- Kladruby-Kohoutov , dorazili do hospůdky v Záboři měli jsme toho fakt dost. Odměnou nám bylo pár piv a megapalačinek. Všichni účastníci výletu pochválili organizaci , chutné a dostatečné občerstvení a mnoho sličných cyklistek a běžkyň po trase. Další výzvou bude určitě 100 .

Cyklovýletu se zúčastnili: Klepač st. a Klepač nejml.

PS. Fotografie z výletu nebudou , protože fotografování krade duše !

Aktualizováno Pondělí, 24 Duben 2017 07:04

TRASA CYKLOVYLETU

Email Tisk PDF
Aktualizováno Pondělí, 24 Duben 2017 07:04

Jedeme fandit !!!!! (VŠICHNI)

Email Tisk PDF

V sobotu 22.4. se naši dva borci - HONZA ČERNOTA a PATRIK ČECHOVIČ účastní půlmaratonu v Kuksu . Jelikož se mohou stát prvními půlmaratonci v FKS, zaslouží si naší podporu !!!

Cyklosekce FKS proto pořádá cyklovýlet - JEDEME FANDIT !!!!. Start bude v 11,00 u benzinky ve Dvoře Králové (dříve OMV dříve ARAL) připravená trasa cca 60 km (viz.níže) po cestě fandění a volání HURÁ !!!! a SLÁVA !!!!! .

Časový plán: 11,00 odjezd od benzinky

12,00 příjezd do okolí Betléma nad Žirčí

12,00 - 12,30 - fandění a podpora našich borců - snad stihneme dvě místa

12,30 - pokračovaní v cyklovýletě

16,00 - 17,00 - ukončení v hospodě Zaboří

TRASA: Dvůr - Hřibojedy - Velichovky- Jaroměř- Smiřice- Josefov- Krabčice- Kladruby- Kohoutov - Záboří - cca 60 km - mapa je uložena na www.cycloserver.cz - název "jedeme fandit"

Doporučení: Jelikož není jistota oběda v hospodě, tak svačinu sebou, vzhledem k počasí nezapomeňte pláštěnky, a kdo chce píchnout tak pumpičku na svoje ventilky.

Kdo nepojede na kole , může samozřejmě přijet autem na parkoviště Betlém a zafandit si taky - sraz v 12,00 hod.

PROTOŽE TERMIN KOLIDUJE S TRADIČNÍM CYKLOVÝLETEM OKOLO JAROMĚŘE TAK TOHO SE LETOS NEÚČASTNÍME !!!!!

Prosím o potvrzení účasti na cyklovýletu  SMS abych mohl zajistit stůl v hospodě !!!

Aktualizováno Úterý, 18 Duben 2017 12:45

Strana 6 z 103

sekce Home