tipování 2016

Vybavení na paintball

V místě konání továrna Vidochov vyfasujete:

zbraň, masku, kombinézu (overal), rukavice, vesta

doporučuje se vzít si sebou:

starší nebo pracovní oblečení pod overal, starší pracovní nebo sportovní obuv, oblečení na převlečení do auta (civil), čepice nebo mikina s kapucí, ručník

Pozvánka - vyhlášení tipování 2016

Na páteční schůzi byl určen termín vyhlášení tipování za rok 2016. Jako nejvhodnější byla vybrána sobota 12.5.
Program 12.5.:
  • 10:00 - 12:00 bitva v paintballu
  • 12:00 - 14:00 přesun do klubovny na hřišti v Huntířově + oběd
  • 14:00 - 16:00 vyhlášení tipování + předání cen
  • 16:00 - ????? volná zábava, hudba, kýta, zpěv

Sázení 2016

Dle informací od výběrčích dosud uhradili tito tipéři:

Hruška, Hauser, Bláha, Polda O., Čechovič, Drápalík M., Černota, Polda J., Pohořelý st., Včeliš ml., Pohořelý ml., Chodúr

Zatím neuhradili tito tipéři:

Loži, Drápalík P., Bartoň, Formánek, Pácalt     -  jedná se tedy o borce z druhé poloviny konečného pořadí, kteří by měli nejvyšší mírou přispět na účet, který bude použit k umoření nákladů vzniklých při programu závěrečného vyhlášení. Pokud se v řadách FKS objeví členové, kteří se sázení neúčastnily ale chtěly by sdílet program vyhlášení s ostatními, pak musí uhradit poplatek ve výši příspěvku nejhoršího sázkaře, a to je 950,- Kč.

Prosím pokud možno o urychlené uhrazení, protože začínají probíhat vyjednávání o programu, kde je nutné znát počet zúčastněných.

Vyhlášení tipování 2016

Z organizačních důvodů se vyhlášení tipování za rok 2016 posouvá na začátek března, přesný termín bude ještě oznámen.
Již bylo rozhodnuto, že dopolední část bude bitva v paintballu.
Odpolední část proběhne ve společenské místnosti na hřišti v Huntířově.
Prosím všechny tipující o zaplacení částky dle seznamu co nejdříve. Výběrčí je Pavel Hauser a Polda

Pozvánka - vyhlášení tipování 2016

• den "D", který proběhne 3.2.2018 bude rozdělen na dvě části:
    • dopolední část je zatím v jednání, zjišťujeme ceny a podmínky jednotlivých akcí
    • odpolední část proběhne ve společenské místnosti na hřišti v Huntířově
  • účastnit obou akcí se mohou pouze tipující (bez doprovodu)
  • konzumace jídla, piva, vína a nealko zdarma
  • prosím všechny tipující o zaplacení částky dle seznamu do konce roku 2017, výběrčí je Pavel Hauser a Polda

Tipování - konečné pořadí 2016

Konečné pořadí je zde.
Termín ani místo slavnostního vyhlášení zatím nebylo určeno. Upřesněno bude s dostatečným předstihem.

Nejnovější komentáře

Nejvíce komentářů