Novoroční projev

Vážení a milí spoluklubisti, j e to už víc jak rok, co jsem se sám zvolil vašim premiérem a myslím, že jste udělali dobře. Něco se povedlo, něco nepovedlo a na tom musíme všichni společně zapracovat. Věřím, že se nám to dílo podaří, přesně jak se zpívá v jedné písni - ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady... však víte, ten turnaj vyhrajem. Dovolte mi , abych ještě poděkoval všem zúčastněným na vánočním setkání. Od Tondy za přípravu boudy až k Bláhovi za hudební produkci. Speciální poděkování Klepačovi za překvapení, kter é pro nás přichystal, ale i my máme pro Klepače dárek, který mu nebyl na dva pokusy ještě předán. Následující pokus o předání bude 26.1.2013 při setkání v boudě s dámou a Drápalíkem M. Buďte zdraví, choďte na bago a těšme se na jaro.
CHachar premiér.

Nejnovější komentáře