Přáteláky

FKS Vítězná vs. stará garda Hostinné

17.5. jsme odjeli odehrát zápas se starou gardou Hostinné k příležitosti 70. narozenin pana Vachka.

První půli jsme měli dosti navrch a po gólech Pohořelýho ml., Marela a Přiklopila jsme vedli 3:1. Ve druhé půli nás Hostinné přehrávalo a srovnalo stav na 3:3 a následně šlo do vedení 4:3. Po dvou únicích jsme zásluhou Pohořelýho ml. a Kařeše zvítězily 5:4.

Po zápase jsme byly pozvání na pár piv, panáků a jídlo.

Pozvánka - přátelák Dolní Kalná

V pátek 25.9.2015 jedeme odehrát přátelské utkání do Dolní Kalné. Odjezd od Pivního baru již v 16:00 (nebo sraz v D. Kalné v 16:30).
Prosím všechny, kdo pojedou o potvrzení účasti buď v komentáři nebo sms P. Klepačovi!
Po skončení zápasu je připraveno občerstvení.

Zápas FKS -SG Horka 8:3

Sestava FKS:

Koudelka - Hruška, Pohořelý st., Bartoň, Včeliš, Sýkora, Hauser - Pavlis, Bednář, Klepač, Bláha, Černota - Čechovič, Pohořelý ml., Janáček O.

Hlavní trenér: Drápalík P.

Hlavní rozhodčí: Baťa

ŽK: 0,  ČK: 0

Diváci: 5

Rozhodla, z naší strany, vcelku slušná první půlka. Pak holomajzna jako vždy.

Střelci: Bláha 3, Klepač 3, Černota, Pohořelý ml.

Zapsal: Pokladník

Pozvánka - přátelák s Horka u St. Paky

V neděli 7.6. sehrajeme přátelské utkání se st. gardou Horka u Staré Paky. Začátek zápasu v 15:00. Sraz nejpozději ve 14:30 na hřišti v Huntířově.

11.10. FKS - Horka u St. Paky 3:5

Sešli jsme se v počtu 14 lidí. Po prvních 20 minutách, po kterých jsme vedli 3:0, jsme přestali hrát a soupeř výsledek otočil.

Konečný výsledek:
Horka u St. Paky - FKS Vítězná 3:5 (3:1), branky: Pohořelý Jirka ml., Klepač P., Ježek Petr