Turnaj Teplice nad Metují

V sobotu jsme se již potřetí zúčastnili turnaje starých gard v Teplicích nad Metují v malé kopané. Tento ročních si vzal pod patronaci Honza Černota a za svého asistenta si zvolil Jirku Pohořelého ml. Již od léta oba pilně pracovali a dávali dohromady sestavu, která by snad měla šanci udělat v Teplicích alespoň trochu lepší výsledek, než v předchozích ročnících. Nebudu přebíhat, ale jejich pracovitost přinesla zasloužené ovace.

Trenérský a zároveň i realizační tým Černota, Pohořelý ml. nakonec nominovali kromě sami sebe i tyto borce: Čechovič P., Čechovič L., Wágner, Růžička, Pácalt, Kareš, Polda O., Formánek, Ježek P. Bohužel právě probíhající chřipková epidemie těsně před odjezdem složila Jirku Pohořelého a horečka 37,1 stupňů nedovolila odcestovat ani Jardovi Pácaltovi.

Hlas trenéra Jana Černoty:

A teď to přijde. Rádi bychom se pochlubili našimi výsledky. Pohodlně se posaďte a pozorně čtěte:

Vítězná - Velichovky 3:1

Vítězná - Kosáci 4:2

Vítězná - Teplice 3:2

Vítězná - Broumov 2:1

Vítězná - Starostové 2:0

Vítězná - Bratři v triku 1:1

Zde jste mohli shlédnout jak jsme se prezentovali a určitě si říkáte nějak jednoduchý??????? Hovno, turnaj byl velice vyrovnaný!!!!!! Ale naše mužstvo bylo velice kompaktní, v soubojích jsme byli velice tvrdí, někdy až moc, ale takový je fotbal. Na hřišti jsme na sebe hodně mluvili a bez mrknutí oka napravovali chybičky jeden za druhého, které ze hry samozřejmě čas od času přicházeli. Lavička hru též pozitivně řídila a byla neustále připravena ke střídání borců, kteří na hřišti nechávali vše co v nich bylo. A tímto bych chtěl celému týmu za odvedenou poděkovat a popřát spoustu zdraví a mnoho dalších sportovních úspěchů.

Ahoj Honza Černota toho času stále Coach

Honza sice nenapsal, že jsme ten turnaj vyhráli, ale dle uvedených výsledků to je všem asi jasné. Vyhráli jsme putovní pohár turnaje, který nám po umístění názvu mužstva bude zaslán a v příštím roce doufejme pod taktovkou Honzy vítězství obhájíme.

Střelci turnaje: Čechovič P. 1, Černota 1, Ježek 1, Polda 1, Růžička 5, Wágner 6

 

Nejnovější komentáře

Nejvíce komentářů

 • Petr Bláha
  Petr Bláha
  290 ( +208/-101 )
 • Jiří Hruška
  Jiří Hruška
  205 ( +683/-585 )
 • Martin Formánek
  Martin Formánek
  180 ( +1883/-157 )
 • Jiří Pohořelý
  Jiří Pohořelý
  148 ( +473/-624 )
 • Pavel Drápalík
  Pavel Drápalík
  145 ( +412/-239 )

Přihlášení